Visos kategorijos
EN

Kas mes esame


Jiangxi Chundi Biotech Co., Ltd. yra nacionalinė aukštųjų technologijų įmonė, integruojanti mokslą, pramonę ir prekybą, kurios įstatinis kapitalas yra 30 milijonų juanių ir 42000 XNUMX m ploto.2. Jis yra Jinggangshan ekonominės ir technologinės plėtros zonoje, Jian City, Jiangxi provincijoje. Įmonė daugiausia gamina augalinį vitaminą D ir aktyvius vitamino D analogus, augalinį cholesterolį ir jo darinius. Produktai plačiai naudojami farmacijos, pašarų ir maisto pramonėje.

Įmonė turi pilną gamybos įrangą ir įrangą. Ji pastatė gamybos liniją, kurioje per metus pagaminama 10 tonų vitamino D3 kristalų, 10 tonų 25-hidroksi vitamino D3 kristalų ir 2 tonas vitamino D2 kristalų. Įsteigiami industrializacijos projektai, tokie kaip 20 tonų cholesterolio ir vitamino D darinių, tokių kaip kalcitriolis, alfa kalcitriolis ir kalcipotriolis ir kt. Įmonė turi pažangias fermentacijos, fotochemines ir sintetines patalpas bei įrangą, mokslinį procesų projektavimą, pagrįstą įrangos išdėstymą ir visas saugos bei aplinkos apsaugos priemones.

Bendrovė įkūrė mokslinių tyrimų ir plėtros centrą Changsha mieste, Hunane, kuriame dirba aukšto lygio ir labai išsilavinusi MTTP komanda, skirta aukštųjų technologijų farmacijos API ir tarpinių produktų tyrimams ir plėtrai. Įmonė turi ISO9001 kokybės vadybos sistemos sertifikatą ir ISO14001 aplinkosaugos vadybos sistemos sertifikatą.

Nuo pat įkūrimo įmonė visada laikėsi sąžiningumo, kruopštumo, naujovių ir abipusės naudos verslo filosofijos. Stengsimės atrasti naujas galimybes, priimti naujus iššūkius ir su partneriais užtikrintai žengti į priekį į šviesesnę ateitį.

Karščiausios kategorijos