Visos kategorijos
EN

MTEP platforma

Jiangxi Chundi Biotech turi įkūrė mokslinių tyrimų ir plėtros centrą Hunano provincijos sostinėje Čangšoje, apimantis daugiau nei plotą 2000m2, su 9 nepriklausomomis sintezės laboratorijomis, įrengtomis Photocheminis Raktorius, Crinkėjas TYpe Cnuolatinis Temperatūra Hvalgymas Mmagnetinis Stireris, Rotarinis Egarintuvas, Low Temperatūra Cnuolatinis Temperatūra Rveiksmas BATH, Automatinis Mdrėgmė Titratorius, HPLC, GC, UV adaugiau nei 200 pažangių analitinių instrumentų ir įvairių tipų sintetinės eksperimentinės įrangos rinkinių, kuris gali visiškai patenkinti naujoviškų tyrimų poreikį.

MTEP komandą sudaro daugiau nei 50 žmonių, turinčių bakalauro ar aukštesnį laipsnį. Tarp jų yra 1 išskirtinis mokslo ir technologijų inovacijų talentas, pristatytas iš JAV, 5 vyresnieji inžinieriai, 2 gydytojai ir 14 magistrų. Pagrindiniai mokslininkai turi daugiau nei 10 metų patirtį cheminių vaistų kūrimo srityje. Tai aukšto lygio techninė komanda, integruojanti biotechnologijų, cheminės sintezės ir farmacijos įgūdžius ir žinias, giliai užsiimanti vaistų kūrimu. 

Be to, įmonė bendradarbiauja su chemijos inžinerijos mokyklą Hunano universiteto, kad kartu sukurtų naujus vaistus ir naujas technologijas, kurios dar labiau padidintų MTEP pajėgumus.

4

5

6

Intelektinė nuosavybė

Bendrovė atliko daugybę naujų technologijų, naujų produktų tyrimų ir plėtros, pagrindinės technologijos pateikė paraiškas 39 išradimų patentams, iš kurių 17 buvo autorizuoti išradimų patentai. Tuo pačiu metu, vykdydama nepriklausomus tyrimus ir plėtrą, integruodama išteklius, įmonė nuodugniai bendradarbiavo su Hunano universitetu ir kartu atliko pagrindinių techninių cheminės sintezės sunkumų tyrimus.

bt

Produktų grandinė

Produktų grandinė

Augalinis cholesterolis

Dažnas cholesterolio šaltinis pramoniniam naudojimui yra iš gyvūnų audinių arba išgaunamas iš lanolino. Šie gyvūniniai šaltiniai gali užsikrėsti USE/GSE, pernešti į žmonėms skirtus ir veterinarinius vaistus. Kaip gauti ne gyvulinio cholesterolio, pramonei visada yra iššūkis.

Po 10 metų plėtros mūsų įmonė sėkmingai išrado naujovišką technologiją cholesteroliui gaminti iš augalinių sterolių, šis negyvulinis cholesterolis išvengia bet kokio galimo gyvulinio užteršimo šaltinio, nes yra pagrįstas pusiau sinteze, pradedant augaliniais steroliais. yra žalias, o pajėgumas gali siekti iki 20 MT per metus. Jis gali būti naudojamas aukštos klasės kosmetikoje, taip pat aukščiausios klasės liposomų vaistams ir mRNR vakcinoms.

Augalinis vitaminas D3

Teikti saugų ir sveiką vitamino D3 šaltinį, siūlantį ne gyvūninės kilmės alternatyvą vaistams ir žmonių mitybai.

Augalinis 25-hidroksi vitaminas D3

Palyginti su vitaminu D3, 25-hidroksivitaminas D3 apeina kepenų metabolizmą, greičiau ir efektyviau patenka į kraujotaką, geriau veikia kalcio homeostazėje, skatina kaulų ir raumenų augimą bei stiprina imuninį atsaką.

Aktyvūs vitamino D dariniai (API, augalinės kilmės)

kalcifediolis; kalcitriolis; Alfakalcidolis; kalcipotriolis; eldekalcitolis; Makakalcitolis